Ne aramıştınız?

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılından bu yana İstanbul'da yapı malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 2005 yılında mekanlara estetik ve şıklık kazandıran,aynı zamanda fonksiyonel olan pvc gergi tavan işi ile ilgili gerekli tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir. Geçen zaman zarfında müşterilerinin ,tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır.

Şirketimiz Almanya,Fransa VE Çin'den ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.Firmamız toptan rulo bazında satışın yanısıra bayilerine montaja hazır şekilde üretimde yapmaktadır.Rulo bazında stoklarında her an kırk farklı lake renk seçeneği bulunmaktadır. Transparan olarak buz beyazı ve gün ışığı renk seçenekleri stoklarımızda her an mevcuttur.

2017 yılı başında Pendik'teki 2000 m2 kapalı alana sahip fabrika binamıza taşınarak günlük kapasitemizi dijital baskılı gergi tavanlarda günlük 2500 m2 seviyesine çıkarttık.Bitmiş ürün olaraksa kapasitemizi günlük 1000 m2 seviyesine ulaştırmış durumdayız.2018 yılında ise otomasyona yatırım yaparak gergi tavan fiyatlarını düşürüp,kaliteyi artırarak gergi tavanın daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmaktayız.'Nurdoğan inşaat sektörün lider gergi tavan üreticisi' sloganımıza layık olmak için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza ekip olarak devam etmekteyiz.

whatsapp